Skip to content
germanlocation
EN

Wierzbak. Szkoła jazdy

Closed, opens at 10:00 ★ 4110 reviews

Poznańska 21, 60-849 Poznań, Greater Poland

Wszystko
Samochód
Od właściciela

Details

Address
Poznańska 21, 60-849 Poznań, Greater Poland
Phone
+48 618475350
Web
www.wierzbak.com/
Category
Status
Closed, opens at 10:00
About this place

Wierzbak. Szkoła jazdy is listed as a szkolnictwo in Poznań. The listed location is Poznańska 21, 60-849 Poznań, Greater Poland. Phone: +48 618475350. Opening hours are available for 5 days each week. Current status: closed, opens at 10:00.

About this place

Amenities & features

Dostępne opcje

  • Zajęcia online

Płatności

  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

Ułatwienia dostępu

  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Selected, unedited reports from the stated source

Visitor notes

8 / 110
Dariusz KończakMar 2026 · Google
★★☆☆☆

Niestety nie mogę polecić tej szkoły jazdy. Poziom szkolenia pozostawia wiele do życzenia – podczas kursu nie zostały mi pokazane podstawowe rzeczy wymagane na egzaminie, takie jak otwarcie maski w ciężarówce czy sprawdzenie płynów eksploatacyjnych. Zgłosiłem ten problem i chciałem jedynie uzupełnić braki w ramach opłaconego kursu, jednak nie zaproponowano mi żadnego sensownego rozwiązania – kazano mi kontaktować się dopiero po świętach. Czuję się rozczarowany i zawiedziony podejściem do kursanta. Jeśli zależy Wam na rzetelnym przygotowaniu do egzaminu, warto dobrze przemyśleć wybór tej szkoły. Jedyny plus to elastyczność w ustalaniu godzin jazd.

[email protected] dominika2007Apr 2026 · Google
★☆☆☆☆

Miałam dzisiaj okazję spotkać państwa kursanta jak tak państwo szkolą kierowców autobusu żeby utrudniali innym kierowcą jazdę nawet jeśli chcieli im zrobić miejsce i po złości jechać komuś na maskę, to coś tu jest nie tak.

Paweł gamesSep 2025 · Google
★★★★★

Szkoła godna polecenia, panie w biurze obsługi bardzo pomocne jak i sama nauka jazdy samochodem przebiegła sprawnie, egzaminy państwowe za pierwszym polecam.

Artem SuprunJun 2025 · Google
★★★★★

Chciałbym podzielić się opinią o szkołę jazdy Wierzbak w Poznaniu! Cały proces, od zapisania się na kurs aż po egzamin, przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Szczególne podziękowania należą się przemiłym Paniom w biurze, które zawsze służyły pomocą, były uprzejme i świetnie zorganizowane. Również ogromne uznanie dla mojego instruktora, który wykazał się ogromnym profesjonalizmem. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze, a każde spotkanie przynosiło nowe, cenne wskazówki. W wyniku czego egzaminy kwalifikacyjne oraz praktyczne na kategorie C i C+E zdałem z pierwszego razu.

Tomasz BanaczekDec 2024 · Google
★★★★★

Najlepsza szkoła jazdy! Niedawno ukończyłem kurs na kategorię D w tej szkole jazdy i muszę przyznać, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Od samego początku czułem się tutaj jak w domu. Instruktor Zdzisław jest nie tylko profesjonalną, ale również niezwykle cierpliwy i pomocny. Każda lekcja była prowadzona w przyjaznej atmosferze, co sprawiało, że nauka była prawdziwą przyjemnością. Szkoła oferuje nowoczesne pojazdy i doskonałe zaplecze dydaktyczne, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta, czułem się pewnie za kierownicą i byłem doskonale przygotowany do egzaminu, który zdałem za pierwszym razem! Jeśli szukasz szkoły jazdy, która naprawdę dba o swoich kursantów i zapewnia najwyższy poziom nauczania, to jest to miejsce dla Ciebie. Gorąco polecam!🤩

Do BojuDec 2025 · Google
★★★★★

Zdane C, C+E bez żadnych problemów. Dobrzy instruktorzy, polecam pana J. Biuro z wszystkim pomaga jeśli z czymś nie wiecie albo potrzebujecie informacji

TomaszJun 2025 · Google
★★★★★

Super szkoła Panie z biura przemiłe 😄 Można zrobić kurs bardzo szybko c oraz c+e oraz zdać obie kategorie za pierwszym podejściem. Super instruktor Jarek. Przekazane ogrom wiedzy extra nauczyciel. Potrafi tak nauczyć że zdaje się na strzała. Polecam !!!

MP 64Aug 2024 · Google
★☆☆☆☆

Nie polecam tej szkoły ponieważ dostałem fatalnego instruktora. Pan Michał się nienadaje, przez 30 godzin jazdy trasa była zawsze ta sama z miejsca spotkania(zawsze w tym samym miejscu) na plac manewrowy i z powrotem, tą samą drogą. Zero razy byłem z nim np.na rondzie Śrótka czy inne wymagajce drogi w Poznaniu. Na placu pokaże pare razy manewry i poźniej zawsze siedzi w małej budce. Podczasy jazdy nic nie mówi, nawet za bardzo nie wzraca na błędy kursanta. Miałem spory problem z zdaniem egzaminu przez to musiłem brać dodatkowe jazdy u innego instruktora z innej szkoły. Nie musze chyba wspominać o braku kultury. Nie polecam i nie pozdrawiam Pana Michała "Profesora z Oksfordu" słabej nauki jazdy xD

Week

Opening hours

  • Monday 10:00–16:30
  • Tuesday 10:00–16:30
  • Wednesday 10:00–18:30
  • Thursday 10:00–16:30
  • Friday 10:00–16:30
  • Saturday Closed
  • Sunday Closed
Location

How do I get there?

Destination Wierzbak. Szkoła jazdy

Poznańska 21, 60-849 Poznań, Greater Poland

52.41386° N · 16.90726° E
Address
Poznańska 21, 60-849 Poznań, Greater Poland
Coordinates
52.4138624,16.907262499999998

Frequently asked questions

When is Wierzbak. Szkoła jazdy open?

Closed, opens at 10:00. Hours: Monday: 10:00–16:30 · Tuesday: 10:00–16:30 · Wednesday: 10:00–18:30 · Thursday: 10:00–16:30 · Friday: 10:00–16:30.

What is the phone number for Wierzbak. Szkoła jazdy?

The listed phone number for Wierzbak. Szkoła jazdy is +48 618475350.

Where is Wierzbak. Szkoła jazdy?

The listed location is Poznańska 21, 60-849 Poznań, Greater Poland.

Nearby

Similar businesses nearby

Sorted by measured distance.

Is this your business?

Update your details and opening hours.

Claim this listing