Skip to content
germanlocation
EN

Regale Bar & Restaurant

Closed, opens at 15:00 ★ 4.9251 reviews

Św. Tomasza 11, 31-014 Kraków, Lesser Poland

Wszystko
Najnowsze
Filmy

Details

Address
Św. Tomasza 11, 31-014 Kraków, Lesser Poland
Phone
+48 728411782
Web
regale.restaurant/
Category
Status
Closed, opens at 15:00
About this place

Regale Bar & Restaurant is listed as a bar in Kraków. The listed location is Św. Tomasza 11, 31-014 Kraków, Lesser Poland. Phone: +48 728411782. Opening hours are available for 7 days each week. Current status: closed, opens at 15:00.

About this place

Amenities & features

Dostępne opcje

  • Ogródek
  • Na miejscu

Klienci

  • Dla całej rodziny
  • Grupy
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
  • Turyści

Klimat

  • Kameralne
  • Modne
  • Niezobowiązująca atmosfera
  • Spokojne

Najważniejsze atuty

  • Dobra kawa
  • Dobre desery
  • Dobre drinki
  • Duży wybór herbat
  • Muzyka na żywo
  • Obszerna karta win

Oferta

  • Alkohol
  • Alkohol wysokoprocentowy
  • Jedzenie późnym wieczorem
  • Kawa
  • Koktajle
  • Piwo
  • Prywatna sala
  • To miejsce oferuje dania wegańskie
  • W ofercie dania wegetariańskie
  • Wino
  • Śniadanie
  • Kolacja
  • Desery
  • Miejsca siedzące
  • Obsługa kelnerska

Udogodnienia

  • Bar na miejscu
  • Toaleta
  • Wi-Fi

Ułatwienia dostępu

  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Warte polecenia

  • Śniadanie
  • Kolacja
  • Posiłki w pojedynkę
Selected, unedited reports from the stated source

Visitor notes

8 / 251
Wavy MagFeb 2026 · Google
★★★☆☆

Regale Bar & Restaurant mieszcząca się w Hotel Saski Kraków Curio Collection by Hilton to miejsce z dużym potencjałem. Jedzenie jest naprawdę bardzo dobre – dania są dopracowane, smaczne i estetycznie podane, co zdecydowanie zasługuje na uznanie. Niestety całe doświadczenie psuje czas oczekiwania. Na posiłki czeka się zdecydowanie zbyt długo, nawet przy umiarkowanym obłożeniu sali. Dodatkowo obsługa zamiast otwarcie przeprosić za opóźnienie i poinformować o przyczynie, sprawia wrażenie jakby wszystko było w porządku. Przy restauracji tej klasy oczekiwałbym większego profesjonalizmu w komunikacji z gośćmi. Gdyby poprawić organizację pracy i podejście do klienta, miejsce mogłoby być naprawdę znakomite.

Natasha KaraulovaJun 2026 · Google
★★★★★

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Dania były wyjątkowo smaczne, a ich piękne i staranne serwowanie zachwycało już od pierwszej chwili. Obsługa na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania dla Kingi, która bardzo dokładnie opowiadała o daniach i sposobie ich przygotowania.Dzięki jej wyjaśnieniom degustacja była jeszcze ciekawsza i pozwoliła w pełni docenić każdy posiłek. Zdecydowanie polecam to miejsce i na pewno jeszcze tu wrócę

Robert PawlakJan 2026 · Google
★★★★★

Najlepszy tatar na świecie. Każdy kucharz ma tutaj bardzo wysoki punkt odniesienia. W Regale nie ma miejsca na kompromisy a jakość oraz elegancja przygotowania dań zacna. Brawo dla szefa kuchni oraz dla zawsze przemiłego kelnera Pana Pawła!

Mimi MimiApr 2026 · Google
★★★★★

Obsługa jest naprawdę wyjątkowo miła i z klasą. Jedzenie było przepyszne. Żurek wyjątkowo smaczny, a pierogi były również przepyszne, chociaż wolę wersję, która nie jest smażona, a jedynie gotowana. Chipsy ziemniaczane były najlepszymi chipsami, jakie kiedykolwiek jadłam.

Jarek PalewskiSep 2025 · Google
★★★★★

Ekskluzywna hotelowa restauracja blisko krakowskiego rynku. Obsługa bardzo profesjonalna. Dania: starter- grillowane zielone szparagi - 10/10 (wyśmienite), makaron linguine - 8/10, filet z turbota - 9/10.

Łukasz SiedlecMar 2026 · Google
★★★★★

Elegancka restauracja z bardzo dobrą obsługą i wystrojem. Dania zakończyły nas teksturą i smakiem. Tatar i rokitnik z miodem są świetnymi przykładami. Każda warstwa potrawy ma inną konsystencję i smak, świetnie łączące się z sobą. Widać i czuć, że były dopracowywane i przyrządzone ze starannością.

Loja WZApr 2025 · Google
★★★★★

Sono stato in vari ristoranti a Cracovia e in nessun altro posto ho mangiato cibo così fantastico come ieri al Regale. Od czego by tu zacząć? Może od formy rezerwacji stolika? Bardzo prosty, przyjazny i szybki. Elastyczne godziny. Brak zbędnych formalności. Kolejny plus to lokalizacja. Ścisłe centrum, ale jednak boczna uliczka, obiecująca znacznie mniejszy, zbędny ruch w pobliżu restauracji, co nie jest tak oczywiste w innych miejscach. Tutaj też kwestią dyskusyjną, jest to, czego oczekujemy i na co liczymy wybierając restaurację w centrum Krakowa. Po tych dwóch atrybutach, jakże ważnych dla mnie, muszę podkreślić kolejny znaczący gest w kierunku klienta a mianowicie ,,zaopiekowanie się,, już od momentu przejścia przez drzwi. Nienagannie ubrany Kelner ( i tutaj już podkreślę Jego imię Pan Paweł! - będzie bohaterem do końca recenzji!) po ustaleniu mojej rezerwacji, wybrał dla Nas fantastycznie zlokalizowany stolik, biorąc pod uwagę wszystkie moje preferencje. Następnie idąc z Nami w kierunku wybranego stolika po pytaniu o moje odczucia co do wyboru miejsca, zaproponował pobranie ode mnie płaszcza i wskazał miejsce, gdzie zostanie on odwieszony. Po zajęciu przez Nas miejsc przy stoliku w sposób absolutnie perfekcyjny zniknął a następnie z wyczuciem czasu (pozostawionym nam do rozejrzenia się po restauracji) podał karty (dań oraz napojów). Jego dyskretna obserwacja naszej rozmowy, sposób pojawiania się ,,w oczekiwanym momencie,, były dla mnie ,, jaskółką,, gwarantującą doskonałą obsługę- uprzedzając podsumowanie tego wpisu- NIE POMYLIŁAM SIĘ! Wiedza Pana Pawła na temat dań, propozycje z analizą naszych preferencji smakowych, dobór koktajli, drinków, sposób podania na stolik, wyczucie czasu, nienachalność, sposób prowadzenia rozmowy...! Taki Kelner to skarb dla restauracji! A jedzenie????!!!! Mogę podsumować jedynie tak, że z dania na danie, od przystawki po deser zaskoczenie tylko rosło a kubki smakowe dawały bodźce, jakich od dawna nikt nie umiał poruszyć. Miejsce godne polecenia...jest nic nieznaczącym zdaniem wobec smaków, jakie mogliśmy wczoraj odkrywać dzięki Panu Pawłowi (podanie, obsługa) ale przede wszystkim,,złotym rękom, które je przygotowały,, !!! GWIAZDEK BRAKUJE w ocenie jakości dań!

Danuta ZaworskaJun 2026 · Google
★★★★★

Niezwykła atmosfera, niespotykane smaki i wspaniała obsługa , która pomaga w wyborze dań oraz drinków- na specjalne wyróżnienie zasługują panie: Kinga, Kalina !

Week

Opening hours

  • Monday 15:00–00:00
  • Tuesday 15:00–00:00
  • Wednesday 15:00–00:00
  • Thursday 15:00–00:00
  • Friday 15:00–00:00
  • Saturday 15:00–00:00
  • Sunday 15:00–00:00
Location

How do I get there?

Destination Regale Bar & Restaurant

Św. Tomasza 11, 31-014 Kraków, Lesser Poland

50.06333° N · 19.93799° E
Address
Św. Tomasza 11, 31-014 Kraków, Lesser Poland
Coordinates
50.0633347,19.9379863

Frequently asked questions

When is Regale Bar & Restaurant open?

Closed, opens at 15:00. Hours: Monday: 15:00–00:00 · Tuesday: 15:00–00:00 · Wednesday: 15:00–00:00 · Thursday: 15:00–00:00 · Friday: 15:00–00:00 · Saturday: 15:00–00:00 · Sunday: 15:00–00:00.

What is the phone number for Regale Bar & Restaurant?

The listed phone number for Regale Bar & Restaurant is +48 728411782.

Where is Regale Bar & Restaurant?

The listed location is Św. Tomasza 11, 31-014 Kraków, Lesser Poland.

Nearby

Similar businesses nearby

Sorted by measured distance.

Is this your business?

Update your details and opening hours.

Claim this listing