Skip to content
germanlocation
EN

Black & White Barbershop

Closed, opens at 13:00 ★ 4.9251 reviews

Józefińska 13/2, 30-529 Kraków, Lesser Poland

Wszystko
Najnowsze
Filmy

Details

Address
Józefińska 13/2, 30-529 Kraków, Lesser Poland
Phone
+48 787946142
Web
bwbarber.shop/
Category
Status
Closed, opens at 13:00
About this place

Black & White Barbershop is listed as a fryzjer in Kraków. The listed location is Józefińska 13/2, 30-529 Kraków, Lesser Poland. Phone: +48 787946142. Opening hours are available for 6 days each week. Current status: closed, opens at 13:00.

About this place

Amenities & features

Dostępne opcje

  • Usługi na miejscu

Klienci

  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+

Parking

  • Płatny parking
  • Płatny parking przy ulicy

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Oferuje wizyty bez rezerwacji

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe: American Express, China Union Pay, Diners Club, Discover, JCB, MasterCard, VISA
  • Płatności mobilne NFC

Udogodnienia

  • Toaleta

Ułatwienia dostępu

  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Selected, unedited reports from the stated source

Visitor notes

8 / 251
DawidFeb 2026 · Google
★★★★★

bardzo polecam tego Barbera.Teraz mam bardzo ładna fryzurę że aż nie poznaje siebie świetne miejsce👍

mlody idrissekkSep 2025 · Google
★★★★★

Super miejsce. Fryzjerzy wiedzą co robią, potrafią doradzić i robią fryzury z dużą starannością. Warkoczyki zrobione dokładnie i estetycznie, trzymają się świetnie. Widać, że mają doświadczenie i dbają o każdy szczegół. Do tego miła atmosfera, dzięki czemu cała wizyta to przyjemność. Zdecydowanie warto wracać.

TwTOct 2024 · Google
★★★★★

Rewelacja! Odwiedzając to miejsce spotkałem się z profesjonalnym podejściem i przyjazną atmosferą. Obsługa bardzo pomocna, chętnie doradzi. Odwiedziłem salon już dwa razy i z pewnością nie będzie to moja ostatnia wizyta. Umawianie na wizyte bardzo wygodne na stronie internetowej. Najlepszy salon w krakowie dla włosów kręconych i dużo wymagających. Jedyne na co bym zwrócił uwagę to, aby komfortowo korzystać z usług salonu bardzo pomocna jest znajomość języka angielskiego.

Schneider NebaNov 2024 · Google
★★★★★

"Miałem świetne doświadczenie w Black and White Barbershop! Od momentu, gdy wszedłem, poczułem się mile widziany i komfortowo. Barberzy tutaj naprawdę znają się na swoim fachu, zwłaszcza jeśli chodzi o włosy afro. Rozumieją unikalne tekstury i stylizacje, poświęcając czas, aby upewnić się, że efekt końcowy jest dokładnie taki, jak sobie wymarzyłem. Mój barber był bardzo doświadczony, zrobił mi idealne cieniowanie i precyzyjnie wykończył linię fryzury – dbałość o szczegóły była na najwyższym poziomie. Atmosfera jest przyjazna i swobodna, co sprawia, że cała wizyta jest przyjemnością. Jeśli szukasz miejsca, które specjalizuje się w strzyżeniu włosów afro i zawsze zapewnia najwyższą jakość, Black and White Barbershop to najlepszy wybór. Gorąco polecam!"

Сергей ГаленкоAug 2025 · Google
★☆☆☆☆

Przez 15 minut czekania po przełożonym spotkaniu nikt do mnie nie podszedł. Nawet nie spojrzeli w moją stronę. To musi być bardzo znany salon.

Kaisa Tikkan saSep 2025 · Google
★★★★★

Fantastyczne miejsce. Fryzura wygląda mega, i jest to o co poprosiłem. Pani przemiła, a sterylność is there. Polecam z całego serca!!!

Mazen AttiaApr 2025 · Google
★★★★★

Absolutnie niesamowita obsługa, dokładnie taka jaką sobie wyobrażałam, dziękuję bardzo z całego serca, gorąco polecam, na pewno wrócę 👌❤️

Krzysztof BieńFeb 2025 · Google
★★★★★

Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia, było bardzo dokładne, z pewnością jeszcze tu wrócę, polecam.

Week

Opening hours

  • Monday 13:00–20:00
  • Tuesday 13:00–20:00
  • Wednesday 13:00–20:00
  • Thursday 13:00–20:00
  • Friday 13:00–20:00
  • Saturday 13:00–17:00
  • Sunday Closed
Location

How do I get there?

Destination Black & White Barbershop

Józefińska 13/2, 30-529 Kraków, Lesser Poland

50.04601° N · 19.95189° E
Address
Józefińska 13/2, 30-529 Kraków, Lesser Poland
Coordinates
50.046005699999995,19.95189

Frequently asked questions

When is Black & White Barbershop open?

Closed, opens at 13:00. Hours: Monday: 13:00–20:00 · Tuesday: 13:00–20:00 · Wednesday: 13:00–20:00 · Thursday: 13:00–20:00 · Friday: 13:00–20:00 · Saturday: 13:00–17:00.

What is the phone number for Black & White Barbershop?

The listed phone number for Black & White Barbershop is +48 787946142.

Where is Black & White Barbershop?

The listed location is Józefińska 13/2, 30-529 Kraków, Lesser Poland.

Nearby

Similar businesses nearby

Sorted by measured distance.

Is this your business?

Update your details and opening hours.

Claim this listing